Bezpieczeństwo pacjenta

To naturalne, że odwiedzając gabinet podologiczny, zastanawiasz się, jakie środki bezpieczeństwa i dbałości o higienę są w nim praktykowane. Profesjonalny podolog korzysta wyłącznie z wysokiej jakości, certyfikowanych narzędzi i preparatów, a także dba o sterylizację wykorzystywanych w pracy akcesoriów. Sprawdź, jakie standardy bezpieczeństwa powinien zapewnić dobry podolog!

Jakie środki bezpieczeństwa powinny być stosowane w gabinecie podologicznym?

W trosce o bezpieczeństwo pacjenta podolog powinien stosować wysokiej jakości urządzenia bakteriobójcze i sterylizacyjne, a także preparaty dezynfekujące narzędzia i wnętrze gabinetu. Higiena i sterylność odnosi się również do stroju specjalisty – ochronny fartuch i rękawiczki jednorazowe to standard, na który możesz liczyć. Dzięki temu zniwelowane zostaje ryzyko przenoszenia bakterii i wirusów, a także zakażeń grzybiczych pomiędzy pacjentami. Pamiętaj, że odwiedzając profesjonalny gabinet podologiczny, nie powinieneś się obawiać – wymogi higieny są regulowane przez rygorystyczne wytyczne sanepidu, co stanowi gwarancję Twojego bezpieczeństwa.

Odwiedź sprawdzony gabinet i miej pewność higieny!

Chcąc mieć pewność, że gabinet spełnia wszystkie obowiązujące wymogi sanitarne i higieniczne, korzystaj z usług sprawdzonych podologów – u nas masz gwarancję bezpieczeństwa i możesz bez obaw powierzyć nam swoje stopy, ponieważ dbamy o sterylne warunki pracy i perfekcyjną higienę narzędzi wykorzystywanych podczas wizyt pacjentów.

Zapraszamy do naszego Centrum:

Zadbaj o swoje stopy już dziś!

Skorzystaj z naszej oferty zabiegów podologicznych i daj pomóc swoim stopom! Mając na względzie Państwa komfort i bezpieczeństwo, oferujemy zabiegi na najwyższym poziomie, wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę medyczną.

Wszystkie usługi naszego gabinetu:

+48 505 011 313