Dziecko w gabinecie

Jeśli stan stóp Twojej pociechy wzbudza jakiekolwiek wątpliwości, koniecznie odwiedź gabinet podologiczny – specjalista oceni ewentualne nieprawidłowości, zleci niezbędne badania i wdroży leczenie, jeżeli będzie ono konieczne. Maluchy mogą zmagać się z wrastającymi paznokciami będącymi skutkiem źle dobranego obuwia lub niepoprawnej pielęgnacji. Często pojawiają się też brodawki wirusowe, zwłaszcza jeśli dziecko chodzi na basen. Niepokoi Cię wygląd dziecięcych stóp? Podolog rozwieje wszelkie wątpliwości!

Jak przygotować dziecko do wizyty u podologa?

Wizyta w gabinecie podologicznym jest stresująca nawet dla dorosłych pacjentów – warto zatem zadbać o komfort psychiczny malucha poprzez:

Jeżeli maluch zmaga się z nadwrażliwością stóp, koniecznie poinformuj o tym podologa.

Dlaczego warto odwiedzić gabinet podologiczny z dzieckiem?

Nie musisz czekać, aż na stopach dziecka pojawią się niepokojące zmiany czy zaczną doskwierać mu uciążliwe dolegliwości. Warto udać się do podologa profilaktycznie – podczas takiej wizyty maluch oswoi się z gabinetem i narzędziami wykorzystywanymi podczas badań, a Ty dowiesz się, czy prawidłowo dbasz o stopy swojej pociechy i czy stosujesz poprawne techniki obcinania paznokci. Dzięki temu zapobiegniesz problemom w przyszłości i nauczysz malca, że profilaktyka i troska o stopy mają znaczenie.

Zapraszamy do naszego Centrum:

Zadbaj o swoje stopy już dziś!

Skorzystaj z naszej oferty zabiegów podologicznych i daj pomóc swoim stopom! Mając na względzie Państwa komfort i bezpieczeństwo, oferujemy zabiegi na najwyższym poziomie, wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę medyczną.

Wszystkie usługi naszego gabinetu:

+48 505 011 313