Anna Szewczyk

Podolog, ortopodolog, właścicielka. Założycielka Centrum Podologiczno-Medycznego w Skórzewie. Absolwentka Wydziału Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Podologią, specjalistyczną pielęgnacją stóp zajmuje się od 2009 r.

Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywała pracując jako wolontariusz w Poradni Stopy Cukrzycowej w Szpitalu Miejskim im. F. Raszei w Poznaniu oraz w wiodących gabinetach podologicznych. Współpracuje z najlepszymi fizjoterapeutami oraz lekarzami z dziedziny dermatologii, diabetologii, chirurgii i ortopedii. Stale stawia na rozwój zawodowy oraz osobisty.

Prywatnie mama trzech synów: Wojtka, Adasia i Piotrusia. Uwielbia podróżować i czytać książki. Fanka rocka, jazzu i muzyki klasycznej. Uprawia pilates.

Moje certyfikaty:

Zapraszamy do naszego Centrum:

Zadbaj o swoje stopy już dziś!

Skorzystaj z naszej oferty zabiegów podologicznych i daj pomóc swoim stopom! Mając na względzie Państwa komfort i bezpieczeństwo, oferujemy zabiegi na najwyższym poziomie, wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę medyczną.

Wszystkie usługi naszego gabinetu:

+48 505 011 313