Umów się na wizytę

+48 505 011 313

Monika Chmielewska

Pielęgniarka. Absolwentka pielęgniarstwa na Uniwersytecie medycznym w Poznaniu. Specjalistka w dziedzinie Anestezjologii i Intensywnej Opieki Medycznej , specjalistka w dziedzinie leczenia ran i odleżyn. W trakcie zwiększania kwalifikacji w nowoczesnej kosmetologii w medycynie estetycznej.

Jej holistyczne podejście do pacjenta , gwarantuje przeprowadzenie zabiegów z zakresu pielęgniarstwa oraz z nowoczesnej kosmetologii na najwyższym poziomie, zgodnie z procedurami medycznymi i najwyższymi standardami. Wspomaga nas w leczeniu ran (w tym w ziarninie przy wrastających paznokciach), zajmuje się stopą cukrzycową.

W swojej prywatnej praktyce przeprowadza zabiegi: rewitalizujące, oczyszczające, ujędrniające, lipolityczne , anti-age. Zajmuje się terapią skóry z oznakami starzenia i fotostarzenia, redukcją blizn (w tym blizny potrądzikowe, powypadkowe , poparzeniowe), niwelowaniem rozstępów, zapobieganiu łysieniu, ujędrnianiem i liftingiem skóry. Wykonuje masaż Kobido.

Prywatnie mama trójki dzieci. Wolne chwile spędza aktywnie ze swoją rodziną. Często podróżuje. Uwielbia góry i dalekie wędrówki. Kocha zwierzęta.

Zapraszamy do naszego Centrum:

Zadbaj o swoje stopy już dziś!

Skorzystaj z naszej oferty zabiegów podologicznych i daj pomóc swoim stopom! Mając na względzie Państwa komfort i bezpieczeństwo, oferujemy zabiegi na najwyższym poziomie, wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę medyczną.

Wszystkie usługi naszego gabinetu:

+48 505 011 313