Przed pierwszą wizytą

Pierwsza wizyta u podologa wcale nie musi być wynikiem pojawiających się problemów w obrębie stóp – warto odwiedzać gabinet profilaktyczny, aby mieć pewność, że skóra na stopach oraz paznokcie są w dobrej kondycji. Podstawowy zabieg podologiczny, jakim jest pedicure leczniczy, obejmuje kompleksową opiekę z uwzględnieniem szczegółowego wywiadu i wdrożenia działań zapobiegających powstawaniu ewentualnych schorzeń. Wiele osób zgłasza się jednak do podologa dopiero wtedy, gdy zauważą niepokojące zmiany. Oto, o czym musisz pamiętać przed pierwszą wizytą!

Jak przygotować się do pierwszej wizyty u podologa?

Przede wszystkim – zapomnij o stresie i wstydzie. Pamiętaj, że podolog to specjalista doświadczony w pracy z rozmaitymi schorzeniami w obrębie stóp i z pewnością poradzi sobie z najtrudniejszym wyzwaniem. Przed wizytą nie musisz się specjalnie przygotowywać – wystarczy, że zadbasz o odpowiednią higienę stóp i zrezygnujesz z malowania paznokci czy aplikacji kremów i balsamów.

O czym pamiętać podczas wizyty?

Pierwsze spotkanie z podologiem obejmuje przeprowadzenie wywiadu – odpowiadaj na zadawane pytania szczerze, ponieważ rozmowa ma na celu zdiagnozowanie przyczyn powstałych problemów oraz oszacowanie ryzyka wystąpienia ewentualnych schorzeń. Następnie specjalista dokona oględzin Twoich stóp i – jeśli uzna, że to konieczne – zleci wykonanie dodatkowych badań lub zabiegów, może też wydać zalecenia dotyczące pielęgnacji w domu. Zastanawiasz się, czy warto udać się do podologa? Z pewnością tak – troska o zdrowie i piękny wygląd stóp z profesjonalnym wsparciem jest niezwykle prosta!

Zapraszamy do naszego Centrum:

Zadbaj o swoje stopy już dziś!

Skorzystaj z naszej oferty zabiegów podologicznych i daj pomóc swoim stopom! Mając na względzie Państwa komfort i bezpieczeństwo, oferujemy zabiegi na najwyższym poziomie, wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę medyczną.

Wszystkie usługi naszego gabinetu:

+48 505 011 313