Buty dla dzieci i dorosłych Aurelka

Wiemy jak ważną rolę w prawidłowym rozwoju dzieci spełnia odpowiednio dobrane obuwie. Niestety duża ilość obuwia dostępna na rynku, nie spełnia wszystkich wytycznych jakie powinno zawierać obuwie przeznaczone dla dzieci. Może to skutkować poważnymi problemami zdrowotnymi w późniejszym życiu. W naszym gabinecie podologicznym w Skórzewie/k.Poznania, można zamówić buty zgodne z wytycznymi fizjoterapeutów oraz rehabilitantów.

Obuwie Aurelka jest funkcjonalne, lekkie, elastyczne, wygodne oraz spełnia wszystkie warunki jakie powinny posiadać buty dla dzieci. Zapewniają one prawidłowy rozwój dziecięcych stópek. Pięta w bucie jest stabilna, a podwyższona cholewka chroni kostkę, dzięki czemu codzienne użytkowanie obuwia jest bardziej komfortowe i bezpieczne.

Dodatkowym atutem butów Aurelka jest możliwość spersonalizowania koloru podeszwy, materiału, nitek oraz rodzaju zapięcia, według własnego gustu i upodobania.

Zapraszamy do naszego Centrum:

Odwiedź nasz gabinet podologiczny w Skórzewie/k.Poznań. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać Twój problem!

Zadbaj o swoje stopy już dziś!

Skorzystaj z naszej oferty zabiegów podologicznych i daj pomóc swoim stopom! Mając na względzie Państwa komfort i bezpieczeństwo, oferujemy zabiegi na najwyższym poziomie, wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę medyczną.

Wszystkie usługi naszego gabinetu:

+48 505 011 313