Obuwie domowe i do wkładek indywidualnych PAPS

Domowe obuwie z wyjmowaną wkładką. Produkowane w Europie z naturalnych materiałów oraz dodatków pochodzących z wtórnego przetworzenia. Zaprojektowane zostało przez specjalistów z zakresu ortopedii i podologii.

Ten produkt medyczny dedykowany jest zarówno osobom, które nie odczuwają dolegliwości stóp – jednak pragnącym działać prewencyjnie, jak i tym, którzy dolegliwości już odczuwają (RZS, płaskostopie, ostroga piętowa) oraz tym, którzy powinni zwracać szczególną uwagę na swoje stopy (cukrzyca, stop wrażliwe).

Posiadają antypoślizgową, oddychającą podeszwę, wyjmowaną, wymienną wkładkę, szerokie przodostopie oraz regulację tęgości. W ofercie firmy PAPS Premium Home stale pojawiają się nowe produkty w odpowiedzi na indywidualne zapotrzebowanie klientów. Tak powstało obuwie medyczne dedykowane branży medycznej: lekarzom, pielęgniarkom, stomatologom, itp., a także skórzane sandały do wkładek indywidualnych.

Te komfortowe obuwie możecie Państwo przymierzyć oraz zakupić w naszym gabinecie podologicznym w Skórzewie/k.Poznania.

Zapraszamy do naszego Centrum:

Odwiedź nasz gabinet podologiczny w Skórzewie/k.Poznań. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać Twój problem!

Zadbaj o swoje stopy już dziś!

Skorzystaj z naszej oferty zabiegów podologicznych i daj pomóc swoim stopom! Mając na względzie Państwa komfort i bezpieczeństwo, oferujemy zabiegi na najwyższym poziomie, wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę medyczną.

Wszystkie usługi naszego gabinetu:

+48 505 011 313