Pedicure leczniczy (podstawowy zabieg podologiczny)

Jeśli masz problemy, coś cię niepokoi w obrazie twoich stóp lub po prostu chcesz by zostały one objęte kompleksową opieką nie mogłeś lepiej trafić.

Podologia jest zawodem interdyscyplinarnym i zajmuje się badaniem wad, zniekształceń i zaburzeń funkcjonalnych dotyczących stóp. Przeciwdziała powstawaniu zmian chorobowych w obrębie stóp, a także planuje i przeprowadza kurację w przypadku już istniejących dolegliwości.

Każdy kompleksowy zabieg podologiczny poprzedza dokładny wywiad, między innymi na temat stanu zdrowia, dotychczasowej pielęgnacji oraz ocena stanu skóry i paznokci stóp. Pozwala to lepiej ustalić przyczyny dolegliwości oraz lepiej dobrać odpowiednią pielęgnację domową. Celem zabiegu jest usunięcie wszystkich zrogowaceń mi.in. odcisków oraz modzeli, opracowanie płytki paznokciowej, pęknięć na piętach oraz wdrożenie prawidłowej pielęgnacji domowej.

Do zabiegu stosuje się wyłącznie narzędzia sterylne i jednorazowe, co eliminuje ryzyko zakażeń bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych. Skóra zostaje opracowana skalpelem, ofrezowana w odpowiednim kierunku, posmarowana preparatem pielęgnacyjnym. Na koniec zostają podane zalecenia domowe.

Kompedium wiedzy:

Zalecenia po zabiegu:

Zapraszamy do naszego Centrum:

Odwiedź nasz gabinet podologiczny w Skórzewie/k.Poznań. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać Twój problem!

Zadbaj o swoje stopy już dziś!

Skorzystaj z naszej oferty zabiegów podologicznych i daj pomóc swoim stopom! Mając na względzie Państwa komfort i bezpieczeństwo, oferujemy zabiegi na najwyższym poziomie, wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę medyczną.

Wszystkie usługi naszego gabinetu:

+48 505 011 313