Wkładki indywidualne

Ustawienie stóp wpływa na całą oś kręgosłupa, stawy kolanowe i biodrowe. Wczesne wykrycie wady może uchronić nas od chorób kręgosłupa, bólów głowy, problemów w obrębie stawu kolanowego czy biodrowego oraz wielu innych dolegliwości.

Zastosowanie wkładek ortopedycznych daje możliwość zlikwidowania dolegliwości bólowych oraz odciąża stopę. U osób mających problem z hiperkeratozami (modzele, odciski) na tle przeciążeniowym lub też z wkręcaniem/wrastaniem paznokcia spowodowanych zaburzeniami w biomechanice chodu, problem się zmniejsza bądź też mija całkowicie.

Indywidualne wkładki ortopedyczne, które można wykonać w naszym gabinecie to produkty medyczne opracowywane i indywidualizowane dla potrzeb konkretnego pacjenta. Rodzaje wkładek zostały tak opracowane, aby zapewnić pomoc w każdym problemie pacjenta oraz dać możliwość dopasowania do każdego rodzaju obuwia.

Zapewniają podstawowe funkcje zaopatrzenia ortopedycznego:

Kompedium wiedzy:

Zalecenia po zabiegu:

Zapraszamy do naszego Centrum:

Odwiedź nasz gabinet podologiczny w Skórzewie/k.Poznań. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać Twój problem!

Zadbaj o swoje stopy już dziś!

Skorzystaj z naszej oferty zabiegów podologicznych i daj pomóc swoim stopom! Mając na względzie Państwa komfort i bezpieczeństwo, oferujemy zabiegi na najwyższym poziomie, wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę medyczną.

Wszystkie usługi naszego gabinetu:

+48 505 011 313